Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Açıkgöz, ’Genç Kürsü’ programına katıldı

AK Parti Avanos Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ’Genç Kürsü’ programına AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Gençlik Kolları Başkanı Ruf Yanar, Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli ve partililer katıldı.

AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz burada yaptığı konuşmada, AK Parti Avanos Gençlik Kollarımızın düzenlediği ’Genç Kürsü’ programında genç kardeşlerimizle bir aradayız. Siz gençler geleceğimizsiniz. Biz, gençlerimize güveniyoruz. Seçilme yaşını 18’e indireceğiz. Fatih Sultan Mehmet Han’ın torunları millî ve manevî değerlerimizle hazır. Bu işe çok geç kaldık. Gençliğimize güvenelim, gençlerimiz tankların önünde kendini siper ederek alçaklara fırsat vermedi. Gönlündeki iman ve vatan sevgisiyle Türkiye’ ye sahip çıktı. Şimdi vakit gençlerimizle güçlü Türkiye vaktidir. 7,5 milyon gencimiz oy kullanacak. Seçilme yaşını 18’e indiriyoruz. Karşı çıkanlar yaşlı bir parlamento istiyorlar. Genç kızlarımızı, kardeşlerimizi üniversite kapılarının önünde boynu bükük bekletenler, yeni sisteme karşı çıkanların ta kendisidir. Hakkın ve adaletin tarafında olan bir neslin, gençliğin ülkemize hatta bütün insanlığa kazandırılması için çaba gösteriyoruz. 16 Nisan’da, 14 yıldaki güven ve istikrar ortamını anayasa ile güvence altına alıyoruz. Gençlerimiz evet oyuyla geleceğine evet diyor. 16 Nisan’da sandıkta vurulacak her evet mührü, 2023 Türkiye’sine giden yolun güçlü adımı olacaktır” dedi.

Bir önceki yazımız olan Çat Gençlikspor finale çıktı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri