Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Berre bebek yardım bekliyor!

Konya’da doğduktan 3 ay sonra kalp ameliyatı olan Berre bebek, ameliyattan sonra 2 kez beyin kanaması geçirdi. Görme, konuşma ve yürüme yetisini kaybeden Berre bebeğin ailesi gözyaşları içinde yardım bekliyor.
3 aylıkken kalp ameliyatı oldu

9 yıllık evli Eğri ailesinin ikinci çocukları olarak dünyaya gelen 2,5 yaşındaki Berre bebek, 3 aylıkken kalp ameliyatı oldu. Ameliyat sonrası iki kez beyin kanaması geçiren bebek görme, konuşma ve yürüme yetisini kaybetti.

Aile, Berre bebek için yardım bekliyor

İstanbul’da özel bir hastanede tedavi gören bebeğin, Ankara’da tedavisine devam edildi.

Kızlarının sağlığına kavuşması umuduyla tedavi sürecinde bütün mal varlığını harcayan aile kendilerine ulaşacak yardımları bekliyor

 

Gücümün yettiği kadar mücadele ediyorum

Berre’nin annesi Mehtap Eğri, 4 ay aldığı eğitimin ardından kızının doktoru oldu. Kokusundan tanıdığı annesiyle iletişim kurabilen bebek her gün 30 dakika hareket hızlanması için çalışıyor.

Anne Mehtap Eğri, yetkililerden yardım beklediklerini söyledi. Mehtap Eğri, Gücümün yettiği kadar mücadele ediyorum ama bir yerde tıkanıyorum. Yetkililerden talebim sadece Berre’nin terapilerini sürdürebilmesi için yardım eli uzatmaları dedi.

Bir önceki yazımız olan Organları 4 kişiye umut oldu başlıklı makalemizde ordu devlet hastanesi, Organ ve organ nakli hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri