Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Koltuk altı terlemesine botokslu çözüm!

Adana Estelite Güzellik Merkezi kurucularından Dr. Gizem Toktaş Geylani, vücutta bulunan 5 milyon kadar ter bezinin vücut ve ortam sıcaklığına bağlı olarak otomatik olarak çalıştığını söyledi. Terle kaybedilen sıvının su ve tuzdan ibaret olduğunu kaydeden Geylani, “Sıcaklık dışında alkol, acılı ve baharatlı yiyecekler, rafine şeker, kilo fazlası, sentetik giysiler, genetik yapımız, ilaçlar, hormonal durumumuz, hatta ruhsal durumumuz da terlemeyi etkiler” dedi.

Özellikle kol altı ile el ve ayak bölgesinin aşırı terlemesinin pek çok kişi için rahatsız edici bir durum oluşturduğunu belirten Geylani, şöyle devam etti: “Özellikle kol altı terlemesinde botoks tedavisi uygulanmaktadır. Bununla 4-6 ay süren bir rahatlama sağlanır. Botoksla terleme tedavisi uygulamasından sonraki 3 günde etki başlar ve uygulama sonrası 2 haftada en etkin hale gelir. Etki geçmeye başladığında eğer hasta talep ederse ikinci uygulama yapılır.” 

Bir önceki yazımız olan Peynirin zayıflattığı ortaya çıktı başlıklı makalemizde peynir, Sağlıklı Yaşam Haberleri ve zayıflama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri