Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Milletvekili Açıkgöz,”Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, milletin iradesi demektir” dedi

AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz ilk olarak Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar kasabasını ziyaret etti. Milletvekili Açıkgöz burada kasaba halkına 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum hakkında bilgiler verirken Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini anlattı. Açıkgöz, Milletimizle çıktığımız bu kutlu yolda, Millet egemenliğini yeni anayasa ile güvence altına alıyoruz. 16 Nisan’dan sonra daha güzel bir Türkiye olacak. Ekonomide, yatırımda ve istihdamda hep birlikte daha güzel bir Türkiye göreceğiz. 16 Nisan milletimiz için yeni bir diriliştir. İnşallah 16 Nisan’da evet ile Türkiye, güçlü geleceğine büyük bir adım atacaktır. Mesele, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, gençlerimizin ve torunlarımızın aydınlık yarınlarıdır” dedi.

AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz Karapınar ziyaretinin ardından Karacaören köyünde referandum çalışmalarına devam etti. Açıkgöz burada yaptığı konuşmada ise Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminin milletin iradesi demek olduğunu söyledi. Açıkgöz, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi millet iradesi demektir. 16 Nisan’ da milletimiz evet ile gücünü sandığa yansıtacak. Milletimizin ferasetinden, cesaretin ve gücünden şüphemiz yok, bizim için millet önemli, milletimizin kararı önemlidir. Biz milletimize sevdalıyız. Ezan, bayrak, vatan sevdamız var. Biz bu toprakları bin yıldır kanımızla yoğura yoğura vatan haline getirdik. Biz, millete efendi olmadık, hizmetkâr olduk. Güçlü Türkiye yolunda milletimizle bir ve beraber yürüyoruz” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Forum Kapadokya’da ’Tırmanma Duvarı’ etkinliği düzenleniyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri