Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Taner Yıldız, Nevşehir’de şehit ailesini ziyaret etti

Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı AK Parti Nevşehir Milletvekili Taner Yıldız, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ve beraberindekiler, Nevşehir’in Gülşehir ilçesine bağlı Yeşilöz köyünde 2015 yılında şehit düşen polis memuru Ali Rıza Güneş’in babası Şahin Erdoğan Güneş’i ziyaret etti.

Yıldız’ın evinin bahçesinde karşılayan şehit babası Şahin Erdoğan Güneş, burada kendisini ziyarete gelen heyetle bir süre sohbet etti. Eski bakan Yıldız’a oğlunun nasıl şehit olduğu konusunda bilgiler veren baba Güneş, kendilerini yalnız bırakmayan AK Parti Nevşehir Milletvekillerine de teşekkür etti.

Ziyarette eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız günün anısına baba Şahin Erdoğan Güneş’e Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti.

Bir önceki yazımız olan Yıldız: "Bahçeli’nin kafasına tuğla düşmedi, Başkente bombalar düştü" başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri