Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Uçhisar Belediyesi kasaba halkına iftar daveti verdi

Uçhisar Belediyesi tarafından Pazar yerinde düzenlenen iftar yemeğine Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, MHP İl Başkanı İlhan Kaya, CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, belde belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Uçhisa Pazar yerinde düzenlenen iftar yemeği öncesinde semazen ekibi tarafından semah gösterileri yapılırken İl Müftüsü Yakup Öztürk tarafından ise dua edildi. Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan yaptığı açıklamada Ramazan ayı nedeniyle kasaba halkımıza vermiş olduğumuz iftar yemeğine vatandaşlarımızın yoğun ilgi göstermesi bizleri son derece mutlu etti dedi. Karaaslan, “ Uçhisar Belediyesi olarak geleneksel hale getirmiş olduğumuz iftar yemeğimizi bu Ramazan ayında da yapmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan ayı paylaşma ayıdır. Bizlerde tüm kasaba halkımız ile birlikte iftarımızı yaptık. Kasabamızda düzenlemiş olduğumuz iftar yemeğimizde bizleri yalnız bırakmayan Valimiz İlhami Aktaş’a, siyasi parti İl başkanlarına, belde belediye başkanı arkadaşlarımıza teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Çat Belediye Başkanı Duru öğrencileri yalnız bırakmadı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri