Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği ’evet’ dedi

Nevşehir Şehitlik Parkında açıklama yapan, Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, 16 Nisan referandum oylamasının arefesindeyiz. Ülkemizin kurulduğu tarihten itibaren çok önemli bir dönemece daha gelmiştir. Atatürk’ün hedef gösterdiği muasır medeniyetler seviyesine yürüyüşümüzün daha da hızlı adımlarla gerçekleşmesi için evet diyoruz dedi.

Çiftçi, “Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne kast eden her türlü terör örgütü üzerine daha kararlı gidileceği için evet. Yabancı devlet başkanlarının kendi elleriyle yarattıkları terör örgütlerinin yaptığı katliamları dinimiz İslam’a atfetmelerine fırsat vermemek, mazlumların umudu olarak daha güçlü bir devlet haline gelebilmek için evet diyoruz. Darbeler döneminin bitmesi, halk seçer, Türkiye’yi sivil-asker bürokrasi yönetir dayatmasının son bulması için evet diyoruz. Siyaseti kirleten koalisyon pazarlıklarını bitirmek, Türkiye’nin gücünü tüketen koalisyonların zararını önlemek için evet. Mevcut sistem çift başlı istikrarsızlıklarla dolu koalisyonların olduğu bir sistem, bu sistemin sonu geldiği aşikârdır. Bu aksak sistem yerine halkın seçtiği ve yargılayabildiği bir Cumhurbaşkanlığı sistemine geçmek istiyoruz” diye konuştu. (COŞ-SK)

Bir önceki yazımız olan Ünver’den halk otobüsü ve okul servis yöneticilerine ziyaret başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri