Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Vatandaşlara ’evet’ için cami çıkışı şeker dağıtıldı

Nevşehir’de 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum öncesi Kurşunlu Cami’nde Cuma namazı çıkışı, vatandaşa üzerinde ’evet’ yazılı şeker ikram edildi. Şeker dağıtan grup adına konuşan Levent Güneş yaptığı açıklamada, Tatlı yiyelim tatlı konuşalım amacıyla şeker dağıtmak istedik. 16 Nisan’da bildiğiniz üzere referandum var. Buna gönlümüzce destek olmak, tek millet, tek devlet, tek vatan için Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi öncesinde referandumda evet oyunun çıkması için elimizden gelen katkıyı sağlamak için çalışıyoruz. Üç haftalık bir süre kaldı. Bu üç haftalık süreci en iyi şekilde değerlendirip, gerekiyorsa gecemizi gündüzümüze katıp, ev ev dolaşıp herkese Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine neden ’evet’ dediğimizi anlatmak için elimizden geleni yapacağız dedi.

16 Nisan’dan sonra inşallah daha hızlı yürüyen, tökezlemeyen yeni bir sistem için herkesin evet demesi için çağrı yapıyoruz diyen Güneş, Doğruyu da her yerde her platformda anlatmamız gerektiğini bir vatandaşlık görevimiz olduğunu düşünüyoruz. Şeker dağıtmak için öncelikle biraz düşündük. Cami çıkışında hem vatandaşlarımızı bilgilendirmek hem de tatlı yiyelim tatlı konuşalım istediğimiz için şeker dağıttık diye konuştu.

Cami cemaatinin ise ikram edilen ’evet’ yazılı şekerlere ilgisinin oldukça büyük olduğu görüldü.

Bir önceki yazımız olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı heyeti Vali Aktaş’ı ziyaret etti başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri