Nevşehir Haberleri, Nevşehir Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

(Yeniden) İl Sağlık Müdürlüğü: Yanlış Anlaşılmaya Sebebiyet Veren Kişiler Hakkında İşlem…

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü,

İlimiz dahilinde ‘Domuz Gribi’ yoktur

Sağlık tesislerimizin hiçbirinde karantina durumu söz konusu değildir. Konuyla ilgili yanlış anlaşılmaya sebebiyet veren kişiler hakkında İstanbul İl Sağlık Müdürlüğümüzce işlem başlatılmıştır

İstanbul

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, Esenyurt Devlet Hastanesi’nin acil servisinde dün akşam yaşananlarla ilgili açıklama yaptı.

Açıklamada, Esenyurt Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne ateş, kusma, halsizlik şikayetleriyle başvuran 5 yaşındaki çocuk hastamız, acil tıp ve çocuk hastalıkları hekimlerinin muayene ve değerlendirmesi sonucunda menenjit ön tanısı konulmuştur. Hastamızı getiren yakınları önlem amaçlı dışarı davet edilerek, hastamızın sevki sonrası bulunduğu alan dezenfekte edilmiştir. Bu aşamada acil servisin hizmetinde kısa süreli ara verilmesi yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermiştir denildi.

Bu hususta, İstanbul İlimiz dahilinde ‘Domuz Gribi’ yoktur denilen açıklamada, Sağlık tesislerimizin hiçbirinde karantina durumu söz konusu değildir. Konuyla ilgili yanlış anlaşılmaya sebebiyet veren kişiler hakkında İstanbul İl Sağlık Müdürlüğümüzce işlem başlatılmıştır ifadeleri yer aldı.

Bir önceki yazımız olan Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Kahveci Manisa'da başlıklı makalemizde Başkanı, da ve Genel hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri